Blog byl založen: 12.10.2011

Harry Potter || Kapitolové

12. října 2011 v 20:03 | Michelle
Název: Magic Hate (Kouzlo nenávisti)
Pár: Hermiona Grangerová / Draco Malfoy
Postavy: Harry Potter, Ron Weasley a další.
Podle: Ságy filmů Harry Potter.
Doba: 6. ročník
Krátký děj: Draco se rozhone pozvat na ples Hermionu a netuší, že díky tomu se všechno od základu změní. Oba dva se do sebe zamilují. Hermiona si myslí, že bude mít poklidný život, ale mýlila se. Draco je totiž smrtijed. Když to Hermioně řekne, stane se něco? Stane se něco s Dracem? Jak dopadne tento pár? Budou spolu i nadále?
Stav: Dopsáno

Název: Double Love (Dvojitá láska)
Pár: Hermiona Grangerová / Harry Potter, Hermina Grangerová / Ron Weasley
Postavy: Harry Potter, Ron Weasley, Levandule Brownová, Draco Malfoy, Cho Changová a další..
Podle: Ságy filmů Harry Potter.
Doba: 6. ročník
Krátký děj: Hermiona nastupuje do šestého ročníku, který pro ní nese několik změn. Ron jí hodně ublíží a tím jejich přátelství dost zničí. Hermiona je tudíž zničená a to se nelíbí Harrymu, který je do Mii zamilovaný. Jak to nakonec dopadne, jestliže se do jejich vztahu přimotá Cho Changová, Harryho bývalá láska? Bude proti nim nadále i Ron?
Stav: Píše se

Název: A Perfect Life (Perfektní život)
Pár: Hermiona Grangerová / Draco Malfoy
Postavy: Lenka Láskorádová, Ginny Weasleyová, Neville Lombottom a další.
Podle: Ságy filmů Harry Potter.
Doba: 7. ročník
Krátký děj: Harry s Ronem šli hledat viteály bez Hermiony. Hermiona proto nastupuje do sedmého ročnínku sama. Sblíží se s Lenkou, ale i s Dracem. Všechno je ovšem moc komplikované. Ron s Harrym přijdou zničit a najít další viteály do hradu. Přidá se Draco na dobrou stranu? Jak to všechno dopadne? S kým bude Mia?
Stav: Dopsáno

Název: Another Time (Jiná doba)
Pár: Hermiona Grangerová / Draco Malfoy / Sirius Black / Severus Snape
Postavy: Lily Evansová, James Potter, Remus Lupin, Narcissa Blacková, Lucius Malfoy, Bellatrix Blacková, Tom Riddle a další.
Podle: Ságy filmů Harry Potter.
Doba: 6. ročník
Krátký děj: Hermiona čekala na svého přítele na nádvoří, ale místo něj něj přišel její nepřítel. Ve stejnou chvilku na sebe seslali zaklínadlo. Najednou se ocitli v době, ve které žijí lidé, které oni znají. Oni jsou, ale mladší. O hodně. Hermiona zjistí, že se jí rozbil obraceč času a proto ho dá Brumbálovi, který ho opraví. Mezitím se sblíží se Siriusem. Budou spolu chvilku chodit, ale vztah jim nevydrží. Draco chová k Mie jisté city, ale to přece i Sirius. Srážka se Severusem má jisté pro i proti. I on se do ní zamiluje. Příběh se zamotá, když bude chtít Mia zachránit budoucnost. Musí tudíž změnit Toma Riddlea, ale dá se to vůbec?
Stav: Dopsáno


Název: Stop crying, Hermione (Přestaň brečet, Hermiono)
Pár: Hermiona Grangerová / Draco Malfoy
Postavy: Ostatní studenti a profesoři.
Podle: Ságy filmů Harry Potter.
Doba: 6. ročník
Krátký děj: Při nástupu do šestého ročníku se všechno změní. Hermiona už není taková, jaká bývala. O prázdninách si zažila románek s klukem, který ovšem nedopadl dobře. On to nebral vážně a rozešel se s ní. Hermiona mívá časté deprese a s nikým nemluví. Pouze brečí a píše do deníků dlouhé zápisy o tom, jak mizerný má život. Změní jí ovšem Draco, který chápe, jak se cítí. Z pouhého rozhovoru vznikne přátelství. Draco se do Hermiony zamiluje, a proto je jí na blízku vždy, když ho potřebuje. Mia se ovšem bojí lásky, a proto Draca nebere jinak než kamaráda. Změní se to? Přestane se bát a půjde štěstí naproti?
Stav: Píše se
 

1 člověk ohodnotil tento článek.
Copyright © 2011 - ? | FanFictions | Michelle-Stories
Hosting | blog.cz