Blog byl založen: 12.10.2011

Magic Hate - 1. Kapitola

14. října 2011 v 19:01 | Michelle |  Magic Hate
Snad se vám bude první kapitola líbit, ikdyž je to dost ubohý jako celá povídka. No nic :D

"Honem" postrkovala jsem Harryho a Rona před sebou a tlačila je ven. Venku bylo nádherně. Slunce svítilo a mě nic nemohlo zkazit náladu. Nebo to jsem si teda alespoň myslela. Sedli jsme si pod strom a povídali si o dnešním vyučování, které nebylo tak špatné, neboť se Zmijozelem neměli ani jednu hodinu. Všichni tři jsme doufali, že dneska neuvidí nikoho z nich a hlavně ne Malfoye.
"A hele, koho tu máme" pronesl známý hlas a všem nám z tváře zmizel úsměv.
"Jedna mudlovská šmejtka, krvezrádce a vyvolený" řekl Malfoy a Ron už vyskočil na nohy a vytáhl svou hůlku. Snad si nemyslí, že bude kouzlit? Vstala jsem tady a chytla ho za rameno.
"Rone, on za to nestojí" řekla jsem a naprosto igrovala jeho další nadávky na můj účet. Harry, který stále seděl pod stromem, se taky zvedl a postavil se vedle Rona.
"Má pravdu, přece se nesnížíš na jeho úroveň. Vždyť dobře víš, že na něj stačí namířit hůlku a už se klepe jako osika" řekl Harry a já se při této představě musela usmát. Měl pravdu. Tomu tak bylo vždycky. Na venek působí jako velký frajer ale srab je teda velký.
"Uvidíme, kdo se bude smát naposledy" řekl náš nepřítel a odešel i s jeho četou k jinému stromu a my se opět mohli posadit pod náš strom a vykládat si o dnešním dnu.

Už byl Listopad, to byla doba, kdy se pořádal každoroční ples, na který byli pozváni všichni. Minulý rok to byla celkem zábava a tak jsem se rozhodla, že se zúčastním i letos.
Jelikož už byl čas oběda, tak jsem šla do Velké síně. Otevřela jsem velké dveře a zamířila rovnou ke stolu Nebelvíru. Cestou, kdy jsem šla k Harrymu a Ronovi, jsem ještě stihla na Malfoye vrhnout nenávistný pohled.
Usadila jsem se naproti mým nejlepším kamarádům. A začala si nabírat něco k jídlu.
"Ty Hermiono, jelikož jsi holka" začal Ron a já mu skočila do řeči.
"Díky že sis všimnul" řekla jsem a uchechtla se a Harry se očividně snažil udržet smích.
"No, jdeš na letošní ples?" řekl za něj Harry, protože to z něj lezlo jako z chlupaté deky.
"Jasně, půjdeme všichni společně" odvětila jsem a ucítila v zádech mrzazivý pohled. Cukla jsem sebou. A otočila se. Střetla se s očima, které byli ocelově šedé a nepatřili nikomu jinému než mému největšímu nepříteli Malfoyovi. Ušklíbla jsem se. Otočila se zpátky k Harrymu a Ronovi.
"Ráda bych tu s vámi ještě byla, ale musím ještě do knihovny, půjčit si jednu knihu na hodinu lektvarů, kterou máme už za hodinu" řekla jsem a dojedla poslední sousto svého oběda.
"Dobře. Bože, hodina se Zmijozelem, to bude něco" řekl Ron a pokračoval v jídle.
"Uvidíme se tam" řekla jsem a vstala od stolu. Cestou jsem koukla ke stolu našich nepřátel a viděla jsem že se Malfoy také zvedá od stolu a pomalu jsem odcházela z místnosti. Přidala jsem do kroku abych nemusela poslouchat zase ty řeči a tom že jsem Mudlovská šmejtka. Můj cíl vyšel. Dostala jsem se do knihovny a mohla jsem si v klidu vyhledat knihu, co nutně potřebuji.
"Grangerová" ozval se za mnou nějaký hlas. Otočila jsem se.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Avene Avene | Web | 15. října 2011 v 14:38 | Reagovat

Á, že by zase on? Takový napínavý konec, honem další! :-D Povídka se mi líbí :-P Je fakt povedená, jsem zvědavá na děj. Hezky to píšeš :-) Rozsekala mě "Malfoyova četa" :D

2 Michelle Michelle | Web | 15. října 2011 v 17:42 | Reagovat

[1]: Děkuji hrozně moc :))

3 LuCc LuCc | E-mail | Web | 29. října 2011 v 15:35 | Reagovat

Moc pěkná kapitolka, honem jdu na další =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Copyright © 2011 - ? | FanFictions | Michelle-Stories
Hosting | blog.cz