Blog byl založen: 12.10.2011

Magic Hate - 2. Kapitola

17. října 2011 v 20:53 | Michelle |  Magic Hate
No je to otřesné, ale co :D


"Momentálně nemám na tvoje nadávky ani pomyšlení" koukla jsem do těch šedých očí a v klidu pokračovala v hledání té knihy.
"Nepřišel jsem ti nadávat" řekl, ale mě to nezastavilo v hledání, šla jsem až dozadu knihovny a hledala dál. Po pár minutách jsem už v ruce držela tu knihu. Byla zaprášená. Otřela jsem z ní prach a sedla si do křesla. Úplně jsem zapomněla, že ti Malfoy ještě je.

"Ty tu ještě jsi?" řekla jsem překvapeně, ale pak jsem v klidu otevřela knihu. Byl a v ní řada lektvarů, o kterých jsem ani nevěděla, že existují.
"Měli bychom jít na hodinu" řekl Malfoy a já koukla na hodiny.
"Sakra! Hodina je za pět minut, to nestihneme" koukla jsem na něj. On mě chytl za ruku a běželi jsme rychle na hodinu.
"Když si pospíšíme tak ano" odvětil mi zmijozelský hoch a oba jsme běželi, co nejrychleji jsme mohli, protože normální profesor by to pochopil, ale pokud máte za profesora Snapea, máte průšvih. A navíc, nejhorší je, že Malfoyovi nic neřekne a mě jako studentce nebelvíru strhne dvacet bodů.
"Snape mě zabije" vzdychla jsem. Mít u něj trest není nic příjemného. Už jsem tam párkrát trest měla a věřte mi, je to šílené.
"Neboj, už tam budeme" řekl a já se podívala na hodiny "Minuta" pronesla jsem a před námi už byla učebna. Že by, jsme to stihli? Ne! Pochybuji. Otevřela jsem dveře, ale Snape ve třídě ještě nebyl. Draco Malfoy mně pustil ruku a oba jsme se urychleně odebrali na své místo.

"Hermiono? Kde jsi byla s ním?" šeptl na mě Ron.
"V knihovně" odpověděla jsem, jako nic. Do třídy vešel Snape. Na lavici jsem si položila knihu a odfoukla prach. No jo, budu si muset pořídit vlastní novou knížku o lektvarech pokročilého stupně.
"Otevřete si knihy na straně dvě stě čtyřicet osm a připravte lektvar podle instrukcí, na konci hodiny mi přineste víš výtvor, i když silně pochybuji o tom, že se to někomu podaří" řekl chladně profesor lektvarů a já si otevřela knihu a hned se pustila do práce. Párkrát, když mi to čas dovolil, jsem se nenápadně podívala na Malfoye. Jeho oči mě vždycky unášely, byly zvláštní. Když jsem se na něj podívala naposledy, na konci hodiny, usmál se. Nebyl to škodolibí ano opovrhující úsměv ale upřímný.

Po konci hodiny jsem si rychle nabrala hotový lektvar do ampulky a vydala se do řady, dát ho oznámkovat. Postavila jsem se za Rona.
"Jak to, že jste přišli spolu?" začal zase Ron.
"Cože? Proč se na to jako ptáš?" vyjekla jsem na něj. V tom si za mě stoupnul Draco.
"Protože, přijdeš pozdě a ještě s ním" řekl Ron a já se koukla na Malfoye a pousmála se na něj, pak se hned podívala na Rona.
"Nemohlo se stát jen to, že jdeš do knihovny a potkáš ho tam? Potom zjistíš, že jdeš pozdě a tak spolu běžíte na hodinu?" řekla jsem a podala Snapeovi můj dnešní výtvor.
"Mohlo, no zítra je ten ples, doufám, že jdeš taky" šli jsme spolu už z učebny. Cestou jsem si z lavice ještě vzala knihu a odešli jsme směr společenská místnost Nebelvír.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Copyright © 2011 - ? | FanFictions | Michelle-Stories
Hosting | blog.cz