Blog byl založen: 12.10.2011

Prosinec 2012

Návštěvnost (24.12.2012 - 30.12.2012)

31. prosince 2012 v 16:34 | Michelle |  Návštěvnost
Pondělí: 27
Úterý: 23
Středa: 20
Čtvrtek: 29
Pátek: 21
Sobota: 25
Neděle: 79
....................
Celkem: 224
Nechci se tu zmiňovat o včerejší dokonalé návštěvnosti, ale děkuju za ni samozřejmě :') Za celou návštěvnost hrozně děkuju :) Dneska plánuju být Up All Night, takže snad pro vás něco napíšu :'D♥

Návštěvnost (17.12.2012 - 23.12.2012)

31. prosince 2012 v 11:10 | Michelle |  Návštěvnost
Pondělí: 23
Úterý: 23
Středa: 28
Čtvrtek: 23
Pátek: 24
Sobota: 36
Neděle: 34
.......................
Celkem: 191
Uhm, další starší návštěvnost. Jsem na ní opět zapomněla. Ale děkuju za ní, to samozřejmě :')

Návštěvnost |12 000 lidí + 73 lidí za den

30. prosince 2012 v 21:35 | Michelle
Ozývám se už po třetí za dnešek :3 Tentokrát to snad nebude tak dlouhé, ale musela jsem to napsat. Podívala jsem se na toplist a asi jsem zemřela radostí! Já vás tak hrozně miluju :3♥ 4.12. jsem tady měla 11 000 lidí a teď už mám 12 000! Je to po mě prostě neuvěřitelné :') Prostě je to něco, co nepochopím. Proč tenhle blog máte tak rádi? Vždyť nemám tak dobré povídky a... :') Awww, já nemám slov :) Druhá věc je návštěvnost za dnešek.. 73 lidí? :O Chcete mě podruhé zabít? Já tu chci s vámi být co nejdéle a ne být mrtvá radostí! :') Už nevím, co více říct. Prostě děkuju a miluju vás ♥ A ještě osm lidí online? :') Jen si prosím přečtěte povídku o článek níže, zlatíčka :')♥* Komentář mě potěší :)

Fall into darkness - 10. Kapitola

30. prosince 2012 v 20:08 | Michelle |  Fall into darkness
Awww, už desátá kapitola :3 Kulatiny! :D Určitě nejsou poslední, protože už jsem blížím k dvacítce :')♥ Snad se to bude alespoň někomu líbit :)

Návštěvnost (10.12.2012 - 16.12.2012)

30. prosince 2012 v 20:05 | Michelle |  Návštěvnost
Pondělí: 35
Úterý: 21
Středa: 22
Ctvrtek: 20
Pátek: 38
Sobota: 26
Neděle: 36
.......................
Celkem: 198
Trošku starší návštěvnost, ale úplně jsem zapomněla ji sem dát. Rovnou se omlouvám, že jsem tu dlouho nebyla. Jenom od středy, ale tak.. Přidám sem asi FID, protože nic jinýho nemám napsaný :'D Hups? :)

Dear diary || Number 13. [Christmas]

26. prosince 2012 v 13:49 | Michelle |  Diary

Překvapivě konec světa nenastal, takže tu máme změnu blogu. Nejsem s tím až tak nespokojená, ale samozřejmě že to má i svoje chyby. Vážně mi vadí, že nevidím kolik na mém blogu bylo lidí a kolik lidí si přečetlo určitý článek. Jinak je vzhled úvodní stránky dost moderní a je to příjemná změna. Podle mě ovšem nejsem jediná, komu tyto změny alespoň trošku vadí.

Co se týče Vánoc, jsem spokojená, protože jsem dostala všechno, co jsem chtěla. Bude to určitě tím, že jsem si skoro všechno vybrala sama, anebo si o to požádala. Dostala jsem neskutečné množství věcí s One Direction, což bylo vlastně jedno z mých největších přání. Mám s nimi úžasné povlečení a osušku. Už z dřívějška mám taky hrneček a přibylo do mé sbírky i CD-éčko Take Me Home. Up All Night nemám, ale hodlám si to taky pořídit. Neskutečná kupa řetízků, které jsem si vybrala v Praze, která zahrnuje i řetízek se srdíčkem britské vlajky. Na cestě mám ještě mikinu, která bohužel nedorazila včas. Rozhodně nejlepším dárkem pro mě byl iPod nano, který jsem si neskutečně moc přála, protože mému milovanému starému iPodu odešla baterka a už nešel zprovoznit. Je neuvěřitelně dokonalý! ♥ Maličký dáreček modré barvy a jak mě potěšil. Samozřejmě že mě čekalo i nějaké to oblečení, ale to už vážně nestojí za zmínku, protože je to samozřejmost.

Pryč od Vánoc a přejděme k hlavnímu tématu tohoto článku. Týká se to samozřejmě blogu, což je logické. Dlouho jsem přemýšlela, co budu dělat s povídkami na tomto blogu. V poslední době nepíšu nic jiného než Fall into Darkness, což většinu z vás asi nepotěší, protože to skoro nikdo nečte. A pokud ano tak se omlouvám, ale díky blogu to už nezjistím. Jenže mám jeden či dva komentáře, takže se nedivte, že mám podezření, že tato povídka pro vás není dostatečně zajímavá. Jenže mě to psát baví a rozhodně se nebudu ohlížet na počtu čtenářů, i když mě to samozřejmě moc mrzí. Stejné je to i s Incredible Holiday, ač tato povídka dříve měla čtenářů dost, teď to stěží komentují dva. Pozastavila jsem You Know I Be Your Life, protože jsem se chtěla věnovat FID, ale očividně to byla chyba.

Podle mě je to tím, že jsem zrušila Affs, což pro mě chybou nebylo. Akorát se ukázalo, kolik lidí sem chodilo samo od sebe. Někdo sem chodil jenom proto, že jsme byli Affs a teď už jsem ho tu nikdy neviděla. Jsem ráda, že mám i věrné čtenáře. Každý ví, o kom mluvím, a mrzí mě, že si to ti, kteří sem už nechodí, nepřečtou.

Pak jsou tu ještě dvě povídky a i těm hodlám věnovat několik řádků v tomto článku. První povídka je společná a píšu jí s Tess. Moc se jí tímto omlouvám, že jí nepíšu. Bohužel na to nemám moc čas a ona by to vědět měla, protože ještě než jsem s ní do toho šla, jsem jí varovala. Snad to chápe a nezlobí se. Povídku dopíšeme, ale dlouhá moc nebude. Rozhodně jí budeme zveřejňovat nejpozději do začátku Února, protože později by to už asi bylo divné. Přeci jen mít v Březnu na blogu vánoční povídku. A poslední povídka je Chosen Girl. Jsem ráda, že tolik z vás se přihlásilo. Neskutečně mě to potěšilo a o to víc se omlouvám, že to nepíšu. Prostě musím nejdřív ukončit několik povídek a rozmyslet se, jakým způsobem to budu psát. Navíc mám strach, že povídku zkazím. Nevím, jak správně vaše postavy psát, aby to bylo podle vašich představ. Navíc většina dívek je tak dokonalá, že nevím, kterou vybrat.

A poslední věc je další povídka. Ještě jsem jí nezačala psát, ale kamarádka (Mackenzie) mě do toho uvrtala, ač se mi moc nechtělo. Bude to povídka na Twilight, takže to sem asi dávat nebudu. Mám s ní navíc společný blog (Hopes-and-dreams), takže tam to najdete.

Pro dnešek končím dlouhý článek a jdu psát FID, ač to moc z vás neocení.

Michelle :*


Incredible Holidays - 8. Kapitola

24. prosince 2012 v 17:40 | Michelle |  Incredible Holidays
Původně jsem vám chtěla dát další povídku s Perrie a Louisem, ale jelikož jsem ještě dneska musela za babičkou odnést jí dárky a dělat spoustu jiných věcí (A taky díky mojí lenosti -_-), jsem to prostě nedopsala. Tak vám dávám IH, které mám napsané do zásoby a přednastavím vám kapitolku FID na půl osmou večer :)

Friend's girfriend

22. prosince 2012 v 19:08 | Michelle
Ach :') Hned jak jsem narazila na tu Perrie-ninu novou fotku, jsem neodolala. Je na ní neuvěřitelně sladká a já dostala šílený nápad. Z toho vznikl pár Lerrie a já si myslím, že jsou spolu sladcí. Samozřejmě, že Zayn a Perrie, Louis a Eleanor je klasika, ale já teď asi budu Lerrie (*Le me, paring :D) psát častěji :) Snad se líbí :)♥

Fall into darkness - 8. Kapitola

20. prosince 2012 v 18:50 | Michelle |  Fall into darkness
Snad tuhle povídku vůbec někdo čte. U minulé kapitoly byl pouze jeden komentář, za který ti Iss moc děkuju :') Snad to někoho alespoň trošku baví, protože tahle povídku bude dlouhá :"3 Už mám totiž třináct kapitol :*
Copyright © 2011 - ? | FanFictions | Michelle-Stories
Hosting | blog.cz