Blog byl založen: 12.10.2011

Dear diary || Number 13. [Christmas]

26. prosince 2012 v 13:49 | Michelle |  Diary

Překvapivě konec světa nenastal, takže tu máme změnu blogu. Nejsem s tím až tak nespokojená, ale samozřejmě že to má i svoje chyby. Vážně mi vadí, že nevidím kolik na mém blogu bylo lidí a kolik lidí si přečetlo určitý článek. Jinak je vzhled úvodní stránky dost moderní a je to příjemná změna. Podle mě ovšem nejsem jediná, komu tyto změny alespoň trošku vadí.

Co se týče Vánoc, jsem spokojená, protože jsem dostala všechno, co jsem chtěla. Bude to určitě tím, že jsem si skoro všechno vybrala sama, anebo si o to požádala. Dostala jsem neskutečné množství věcí s One Direction, což bylo vlastně jedno z mých největších přání. Mám s nimi úžasné povlečení a osušku. Už z dřívějška mám taky hrneček a přibylo do mé sbírky i CD-éčko Take Me Home. Up All Night nemám, ale hodlám si to taky pořídit. Neskutečná kupa řetízků, které jsem si vybrala v Praze, která zahrnuje i řetízek se srdíčkem britské vlajky. Na cestě mám ještě mikinu, která bohužel nedorazila včas. Rozhodně nejlepším dárkem pro mě byl iPod nano, který jsem si neskutečně moc přála, protože mému milovanému starému iPodu odešla baterka a už nešel zprovoznit. Je neuvěřitelně dokonalý! ♥ Maličký dáreček modré barvy a jak mě potěšil. Samozřejmě že mě čekalo i nějaké to oblečení, ale to už vážně nestojí za zmínku, protože je to samozřejmost.

Pryč od Vánoc a přejděme k hlavnímu tématu tohoto článku. Týká se to samozřejmě blogu, což je logické. Dlouho jsem přemýšlela, co budu dělat s povídkami na tomto blogu. V poslední době nepíšu nic jiného než Fall into Darkness, což většinu z vás asi nepotěší, protože to skoro nikdo nečte. A pokud ano tak se omlouvám, ale díky blogu to už nezjistím. Jenže mám jeden či dva komentáře, takže se nedivte, že mám podezření, že tato povídka pro vás není dostatečně zajímavá. Jenže mě to psát baví a rozhodně se nebudu ohlížet na počtu čtenářů, i když mě to samozřejmě moc mrzí. Stejné je to i s Incredible Holiday, ač tato povídka dříve měla čtenářů dost, teď to stěží komentují dva. Pozastavila jsem You Know I Be Your Life, protože jsem se chtěla věnovat FID, ale očividně to byla chyba.

Podle mě je to tím, že jsem zrušila Affs, což pro mě chybou nebylo. Akorát se ukázalo, kolik lidí sem chodilo samo od sebe. Někdo sem chodil jenom proto, že jsme byli Affs a teď už jsem ho tu nikdy neviděla. Jsem ráda, že mám i věrné čtenáře. Každý ví, o kom mluvím, a mrzí mě, že si to ti, kteří sem už nechodí, nepřečtou.

Pak jsou tu ještě dvě povídky a i těm hodlám věnovat několik řádků v tomto článku. První povídka je společná a píšu jí s Tess. Moc se jí tímto omlouvám, že jí nepíšu. Bohužel na to nemám moc čas a ona by to vědět měla, protože ještě než jsem s ní do toho šla, jsem jí varovala. Snad to chápe a nezlobí se. Povídku dopíšeme, ale dlouhá moc nebude. Rozhodně jí budeme zveřejňovat nejpozději do začátku Února, protože později by to už asi bylo divné. Přeci jen mít v Březnu na blogu vánoční povídku. A poslední povídka je Chosen Girl. Jsem ráda, že tolik z vás se přihlásilo. Neskutečně mě to potěšilo a o to víc se omlouvám, že to nepíšu. Prostě musím nejdřív ukončit několik povídek a rozmyslet se, jakým způsobem to budu psát. Navíc mám strach, že povídku zkazím. Nevím, jak správně vaše postavy psát, aby to bylo podle vašich představ. Navíc většina dívek je tak dokonalá, že nevím, kterou vybrat.

A poslední věc je další povídka. Ještě jsem jí nezačala psát, ale kamarádka (Mackenzie) mě do toho uvrtala, ač se mi moc nechtělo. Bude to povídka na Twilight, takže to sem asi dávat nebudu. Mám s ní navíc společný blog (Hopes-and-dreams), takže tam to najdete.

Pro dnešek končím dlouhý článek a jdu psát FID, ač to moc z vás neocení.

Michelle :*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jenny Jenny | Web | 27. prosince 2012 v 1:54 | Reagovat

SB jsme dávno zrušila :ú Je to záležitost, která mi vadila protože nechci chodit na ničí blog, protože musím a pak ty trapné zápisy a ten kdo se nenapíše se maže.. To mě taky nebavilo.
U mě Vánoce byli docela úspěšné a jsem ráda, že u tebe také :) .. Jinak z těch povídek .. Víš, neřešila bych to, Pokud tě to baví, zveřejňuj. Ono se najde hodně čtenářů, jenom třeba nekomentují nebo tak .. U jedné mé povídky už potom komentovala jenom Niki ale bavilo mě to a tak jsem ji dopsala (to už bude tak rok zpět mám takový dojem :D) .. A teď když byli Vánoce, tak tady skoro nikdo nebyl a obecně v prosinci ..
Takže hlavu vzhůruu O:)

2 Jenny Jenny | Web | 27. prosince 2012 v 15:52 | Reagovat

[1]: Taky sem si řekla, že to nebyl špatný nápad :D .. Jsem to tak divně zakončila a tvůj a Niki komentář mě nechal zamyslet se nad tím, jestli z toho udělat kapitolovku a nakonec áno :3 :)

3 Isa Isa | Web | 30. prosince 2012 v 19:51 | Reagovat

Já to rozhodně ocením. :-) Miluju tvoje povídky. Vím, že ne vždycky komentuju, nebo respektive komentuju strašně pozdě, ale vždycky si ty díly přečtu. :-) A miluju tu povídku jak FID tak IH. Hned si jdu přečíst ten díl, co jsem nečetla. :-) Jsem ráda, že sis Vánoce užila a že máš z dárků radost. :-) Chosen Girl určitě nezkazíš. :-) Prostě si vyber dívku, která ti je z popisu nejsympatičtější a napiš jí tak, jak se ti k tomu popisu hodí. :-) Těším se. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Copyright © 2011 - ? | FanFictions | Michelle-Stories
Hosting | blog.cz