Blog byl založen: 12.10.2011

Blogové letadlo

21. ledna 2013 v 16:44 | Michelle
Původně jsem se toho vůbec nechtěla účastnit a byla jsem šťastná, že mě do toho nikdo nezapojil (teda o tom nevím :D). A pak jsem u Jenny v článku našla svoje jméno a myslela jsem, že omdlím :D Musím ti fajn, poděkovat, že jsi ke mně byla tak hodná :D Ani nebudu dávat do rubriky, protože na to snad ani žádnou nemám! :D


11 věcí o mě a mém životě

1. Jsem až příliš důvěřivá. Bohužel mám tu vlastnost, že důvěřuju mnoha lidem a stává se, že se v nich spletu a potom mě to ještě dlouhou dobu trápí. Tohle se mi stalo s kamarádkou, se kterou jsem se bavila tři roky a ona mě za zády pomlouvala. Byla to pro mě rána a já už s ní tři čtvrtě roku nemluvím.

2. Hudba je můj život. Je to tak. V hudbě beru inspiraci do povídek, takže když slyším nějakou písničku, která pro mě má smysl, sem tam mě i napadne povídka. Hrozně dobře se mi u hudby píše a v některých hudebních interpretech jsem našla životní inspiraci.

3. Miluju čaje. Skutečně mám ráda teplé citrónové čaje, které mě dokáží každé ráno dobře probrat. Neumím si představit ráno, kdy nepiju čaj.

4. Bez kamarádů ani krok. Nesnáším dny, kdy moji nejlepší kamarádi nejsou ve škole a já se potom nemám s kým bavit. Bohužel se potom ten den moc nenasměju.

5. Jsem přecitlivělá. A navíc jsem tak hloupá, že se dívám na filmy, které nekončí dobře nebo jsou až příliš se šťastným koncem. Vždycky u filmů brečím a je to tak i v realitě, když se třeba pohádám s kamarádkou nebo s mámou, zavřu se v pokoji a brečím. Nemůžu za to, ale je to tak.

6. Jsem příšerný blázen do seriálů. Nikdy jsem žádné seriály moc nesledovala a dívala se maximálně na Ordinaci v růžové zahradě. A teď? Dívám se na The Vampire Diaries, Pretty Little Liars, Glee a dívala jsem se i na Gossip Girl. Každý den si slibuji, že už se nesmím začít dívat na další seriál, ale láká mě toho tolik.

7. Dokážu se postavit za lidi, které vůbec neznám. Skutečně bráním lidi, které jsem v životě nepoznala, ale věřím jim na sto procent. Jsou to třeba lidi, kteří žijí na Slovensku, a asi je nikdy neuvidím, ale i přes to je řadím do skupiny lidí, které mám k sobě nejblíž.

8. Denně přemýšlím nad tím, jestli se děti přestanou chovat jako dospělý. Vždycky mě dostane, že jdu po škole či po ulici a tam jsou třeba dvanáctileté holky, které si povídají o tom, jestli už dneska kouřily nebo ne. Proboha já jsem v jejich letech ve své ruce místo cigarety držela lízátko a byla jsem spokojená! :D Nedokážu pochopit, jak je možné, že dvanáctiletá holka měla už tolik zkušeností s kluky, když by o tom ještě nemusela nic vědět. A jejich slovníky? Proboha. Nemůžu se ani vyjádřit, jak se naše životy liší.

9. Nesnáším, když si ode mě chce někdo opsat úkol. Pochopila bych to maximálně od své nejlepší kamarádky, pro kterou bych udělala cokoli, ale u někoho, kdo se mnou skoro vůbec nemluví? Proč bych měla dávat opisovat úkol někomu, kdo na mě jinak kašle? Bohužel je mi příliš blbý mu do očí říct, že mu to opsat nedám.

10. Mám mladšího bratra, který mi leze na nervy. Vím, že to říká skoro každý, ale u mě to tak skutečně je. Přijdu ze školy a už na mě něco křičí. Uráží věci, na kterých mi záleží, a nemá pro mě žádné pochopení. Mám ho ráda, ale někdy mi leze krkem.

11. Našla jsem svou druhou rodinu díky skupině. Musím přiznat, že jsem nikdy nemyslela, že najdu místo, kde se budu cítit jako doma. Ano, našla jsem ho. Díky své oblíbené skupině (One Direction, kteří sbližují životy lidem, které ani nemusíme pořádně znát.) jsem poznala tunu lidí, které jsem si zamilovala po jenom rozhovoru na Facebooku. Dýchám pro tu skupinu i pro ty skvělé lidi. Máme si vždycky o čem psát a já tak našla spoustu nových sester.

+-+-+-+-+

11 Otázek od Jenny

1. Máte nějakou oblíbenou pohádku? Jakou a proč? Vždycky jsem měla ráda hlavně kreslené pohádky, které jsem měla na DVD. Asi bych musela s těžkým srdcem říct, že moje oblíbená pohádka je Sněhurka. Ani nevím proč, ale hrozně se mi líbí ten děj a kdyby si teď zašla do poličky s knihami, určitě bych tam našla i knížku.

2. Kdyby jste se měli charakterizovat jedním slovem, jaké by to bylo? Uhm, tak tohle je hodně těžké, protože já sebe samou moc charakterizovat neumím. Ale asi by to bylo upřímná.

3. Věříte na nenávist na první pohled? Zajímavá otázka. Slyším o tom poprvé, ale musím říct, že asi ani ne. Musela bych toho člověka nejdřív pořádně poznat, abych ho mohla soudit a začít nesnášet.

4. Dáváte přednost koupeli nebo sprše? Asi sprše, protože já nejsem ten typ člověka, který se dokáže válet ve vaně dlouhou dobu.

5. Nejoblíbenější hláška z nějakého filmu? Z filmu? No, tohle by bylo asi hodně těžké, protože jsem viděla tolik filmů. Asi ne.

6. Jakou máte nejradši barvu + proč? Rozhodně musím říct, že nejradši mám zelenou. Ani nevím proč, ale přijde mi to jako jarní barva, když všechno kvete a voní. Mám ráda jaro a podle mě na to má vliv i Zmijozel :3

7. Co by jste dělali, kdyby jste potkali nějakou vaší nejmilovanější známou osobnost? Panebože. Ani si to neumím představit. Asi bych se s tou osobou vyfotila, požádala o autogram a potom omdlela. Možná bych omdlela hned.

8. Základka\gympl\střední? Kam chodíte? Zatím na základní školu do deváté třídy, ale potom se snad dostanu na gymnázium.

9. Jakou písničku nenávidíte? Ou, to je pro mě dost těžký :D Nemám vysloveně nenáviděnou písničku, ale nemám moc ráda Lady Gagu, takže by to bylo asi něco od ní. Případně pak něco českého či slovenského, protože to není vůbec můj styl.

10. Kdyby jste měli volit mezi špenátem\koprovkou, co by to bylo? Uhm, obojí je neuvěřitelně hnusný a nesnáším obojí! :D Ale asi bych si radši vzala… Špenát.

11. Jak se máte? Bylo mi i líp. Je pondělí, jak mi asi může být? :D

11 lidí, které jsem vybrala:

1. Isa
2. Márč
3. Jenny (:D)
4. Přidejte se, kdo chcete, to je mi jedno :D

11 otázek pro vás

1. Proč jste si rozhodli založit blog?
2. Přemýšleli jste někdy o tom, že byste vydali vlastní knihu?
3. Chodíte rádi do školy? :D
4. Máte nějaký vzor třeba v celebritě? Pokud ano proč?
5. Jakou hudbu nejčastěji posloucháte?
6. Pokud píšete povídky, co je pro vás inspirací?
7. Oblíbený film?
8. Oblíbený seriál? :D
9. Udělali jste někdy něco, čeho jste potom litovali?
10. Jste typem člověka, který jedná bez rozmyšlení nebo ne?
11. Oblíbená barva?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.
Copyright © 2011 - ? | FanFictions | Michelle-Stories
Hosting | blog.cz