Blog byl založen: 12.10.2011

Incredible Holidays - Epilog

6. dubna 2013 v 18:21 | Michelle |  Incredible Holidays
Nakonec jsem si to rozmyslela a myslím, že bude lepší tuhle povídku už ukončit :) Každopádně tu pořád budu přidávat SW a FID :3


Ve velké prostorné místnosti se to hemžilo lidmi. Hudba hrála celkem hlasitě, ale i přes to jí přehlušovat smích pěti dětí, které utíkaly domem, a nedbaly na to, co jim rodiče řekli. Liam se pouze usmíval a nechal se objímat svou milovanou ženou, se kterou konečně bude mít své první dítě.

"Louisi! Mohl bys svému synovi a dceři říct, aby přestali utíkat za ostatníma dětma?" Zeptala se svého manžela rozzlobeně Michelle.

"Tommy!" Zavolal Louis na své starší dítě. Louis si vždycky přál chlapce a Michelle mu ho dala hned napoprvé. Plnila mu jeho velký sen a on byl rád, že je otcem tak dokonalého chlapečka, který mu byl ve všech ohledech tak podobný. "Faith!"

"Už jdeme, tatí!" Ozval se pištivý hlásek maličké hnědovlasé Faith. Doběhla k Michelle a nadšeně jí skočila do náruče.

"Kdepak je můj maličký fotbalista?" Zeptal se Louis. Už od malička začínal svého malého Tommyho učit hrát fotbal.

"Tatínku!" Ozval se hned jeho maličký synek a chytl ho za ruku. "Už se těším, až tě porazím v zápase!"

"Nevěř si tolik." Zasmál se Louis a po očku se podíval na svou milovanou ženu, která objímala jejich nezbednou dceru. "Budeme venku, jo?"

"Ať si tentokrát nerozbije koleno, Louisi." Zasmála se a spolu s malou Faith odešla nahoru do koupelny, aby jí upravila šaty, které si stihla umazat.

Malý černovlasý chlapeček doběhl ke svému tatínkovi a zatahal ho za tričko. "Tatí!" Snažil se na sebe upozornit, protože svou výškou byl sotva vidět. "Strýček Louis a Tommy už šli hrát fotbal a já je chci zase porazit!"

"Charlotte?" Ozval se nevinně a zadíval se na svou těhotnou manželku, která seděla na gauči a podívala si s Christine, která na klíně měla svou narozenou dceru Jamie.

"Ano, můžete jít. Ale slib mi, že se nezašpiníte!"

"Pokusíme se." Zayn se zasmál a políbil ji. "Kdybys mě potřebovala, ozvi se."

"Jasně." Odbyla ho a zasněně se zadívala na malý poklad, který Chris lechtala na břiše. "Doufám, že tentokrát už budu mít dceru."

"Vím, jak po ní toužíš." Usmála se na ní Christine a podívala se do dálky, kde stál její muž Harry a dával jí na talířek něco k jídlu.

Niall s Mackenzie si užívali chvilku, kterou měli jen pro sebe a byli rádi, že jejich dvě malé dcerušky jsou v nedohledu. Byla to pro ně úleva, protože uhlídat pětiletá dvojčata byl vážně nadlidský úkol. Jejich chvilka byla narušena, protože se jejich blonďaté dcerušky objevily v jejich blízkosti.

"Mamí!" Ozvala se uplakaná Grace. "Kelsey mi zase vzala mojí panenku!"

"No Kels?" Zadíval se na ní přísně Niall a natáhl ruku. "No šup. Sama víš, že svou mladší sestru máš hlídat a ne trápit." Kelsey se smutně usmála a dala svému tatínkovi do ruky ukradenou panenku, která se jí tak líbila.

"Promiň, Grace." Objala svou sestřičku a obě zase zmizely ve velkém domě.

+-+-+-+-+

"Rád bych připomněl, proč jsme se tady dneska sešli. Dneska je to totiž sedm let, co naše skupina poznala tři nejlepší ženy na celém světě. Zaynovi se změnit život, když poznal Charlotte. Přes všechno, co si pro ně osud připravil, teď může hrdě prohlásit, že má milující manželku a krásného syna Charlieho. Nesmíme opomenout ani fakt, že čeká další miminko." Odmlčel se Liam, který se rozhodl, že pronese řeč.

"Mackenzie změnila život Niallovi, který si myslel, že se nikdy nezamiluje. Mackenzie mu dala rovnou dvě dokonalé dcery - Grace a Kelsey. Život pro tohoto dokonalého blonďatého Ira ovšem nekončí, protože jeho milovaná manželka čeká další dítě." Zasmál se Liam a zadíval se na překvapeného Nialla.

"Ty jsi těhotná?"

"Překvapení." Políbila ho na rty jeho žena a pohladila své ploché bříško, kde se už teď klubal nový život.

"Michelle." Oslovil Liam hnědovlasou dívku, která objímala svou nejlepší kamarádku Danielle a přála jí hodně štěstí k děťátku, která čekala. "Totálně jsi obrátila Louisovi život naruby a myslím si, že on by s nikým nebyl šťastnější."

"Dala mi syna!" Ozval se hrdě Louis a pohladil svého chlapečka po vlasech.

"A dceru." Připomněla Michelle a zase ona pohladila svou dcerušku po vlasech.

"Čtyřčlenná rodinka Tomlinsonových je tak šťastná, protože jejich děti Tommy a Faith jim dávají to, co oba vždycky chtěli. Zahrnují je láskou." Dokončil svůj monolog Liam.

"A pak je tu Harry Styles, o kterém se myslelo, že se nikdy neusadí. Překvapující, že jeho žena Christine před nedávnem porodila jeho první dítě. Rozkošnou dcerušku Jamie." Řekl pro změnu Louis a usmál se na svého nejlepšího přítele.

"Nesmíme ovšem zapomenout na našeho milovaného Liama." Pustila se do mluvení Michelle. "Vždycky jsi tu byl, když někdo z nás měl problém. Pomohl jsi nám a vždycky jsi tu byl pro svou milovanou ženu Danielle. Jsi jako náš otec, Liame."

Příběh skončil přesně jako v pohádce. Těchto pět rodin žije v rodinných domcích, které jsem postavené hned vedle sebe. Rodina Payneových, Horanových, Malikových, Stylesových i Tomlinsonových jsou nejšťastnějšími rodinami v celém Londýně, protože mají jeden druhého.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Isa Isa | Web | 7. dubna 2013 v 17:25 | Reagovat

Když jsem si přečetla tvůj úvod, že ses rozhodla pro konec téhle povídky, tak jsem si řekla, že to je škoda. Tuhle povídku miluju a byla bych nadšená, kdyby byla další série, ale po přečtení epilogu jsem si uvědomila, že to asi bude stačit. Ostatně, teď už by to nebylo ono, kdyby si napsala druhou sérii, hlavně kvůli těm dětem si myslím, že by to bylo komplikované. Ale jsem ráda za to, jak to skončilo. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Copyright © 2011 - ? | FanFictions | Michelle-Stories
Hosting | blog.cz