Blog byl založen: 12.10.2011

Fall into darkness - 20. Kapitola

9. června 2013 v 13:06 | Michelle |  Fall into darkness
Pro změnu zase FID :) Kapitoly k této povíce mi pomaličku dochází a já si uvědomuju, že bych měla začít psát.. Ale nechce se mi do toho.. Upps :D Tak teď vážně nevím, jestli další řada ude či ne.. Uvidíme :)


Stála jsem naproti Louisovi a omámeně jsem se dívala do jeho očí. Doufám, že se nenaplní můj sen. Ta vize, kdy mě líbal. Nesmí to udělat. Zničil by naše přátelství a já nechci být nevěrná Zaynovi, kterého miluju. Nebo si jenom něco namítám? Co vlastně cítím?

"Alexandro Petersonová, už od první chvíle, co jsem tě potkat, jsem tušit, že ty jsi výjimečná. Jsi zvláštní osoba, která mi zamotala a obrátila život naruby. Víš, co jsem si přál, když mě ta upírka mučila?" Zavrtěla jsem hlavou. "Chtěl jsem tě naposledy vidět a říct ti, co cítím. Nechtěl jsem umřít, aniž bych nedal najevo to, co mě tíží."

"Ta upírka se z tebe snažila dostat jistou informaci. Chtěla tím ublížit Zaynovi a já se tě teď ptám. Neodpověděl jsi jí proto, že mě miluješ, anebo proto že ne?"

"Alexandro." Způsob, kterým vyslovil mé jméno, byl neodolatelný. Semkla jsem ruce v pěst a hleděla mu do očí. "Nikdy jsem si svými city nebyl jistější."

"Odpověz přímo."

"Moje srdce je zmatené a já…"

"Tak už mě sakra polib!" Chytla jsem ho za zakrvácené tričko a políbila na jeho rty, které mě lákaly už od prvního dne. Okusila jsem něco, co mi bylo doposud neznámé. Rozplývala jsem se z jeho polibků a přímo jsem tála. Teplé hebké rty. Přesně jako ve snu akorát tisíckrát lepší.

"Alex, miluju tě." Vydechl, když se ode mě odtáhl.

"Jenže je to úplně špatně. Neměl bys tohle cítit, já mám přítele." Sklopila jsem pohled.

"A já na tebe počkám klidně celou věčnost. Počkám si, až si uvědomíš, co cítíš. Chci jen, abys věděla, co na tobě miluju nejvíc." Povytáhla jsem obočí. "Tvou odvážnost, nadání a odhodlanost. To, co jsem dneska viděl, mě akorát usvědčilo. Tvoje rozčílenost, když jsi tahala z rudovlásky informace, byla překvapující. Zabila jsi prvního upíra a zmenšila temnotu. Chápeš tím, co jsem tenkrát myslel? Zabíjíš ty špatné upíry a Alice stojí na jejich vrcholu."

"Musím zabít Alice." Přitakala jsem. "Ale to nejde. Je to Zaynova kamarádka a já jí nemůžu zabít. Neodpustil by mi to."

"Tady jde ale o bezpečí všech. Představ si, co může udělat Liamovi a tvé matce! Napadla Harolda, Liama a bůh ví, co dělá teď." Odmlčel se. "Jak jsi věděla o její minulosti."

"Ani nevím." Odmlčela jsem se. "Asi bychom si mohli Chicago prohlédnout a zažít něco, na co nezapomeneme."

"Alex."

"Nebavme se o našich citech, Lou. Nechci ti ublížit a říct ti, co cítím. Nechci ublížit Zaynovi. Nemůžu ublížit dvou nejlepším lidem, které znám. Miluju tě, ale nechci, abych byla tvá přítelkyně. Smůla se na mě lepí a každý je se mnou v nebezpečí." Sklopila jsem pohled. "Nemůžeme spolu být."

"Řekla jsi právě, že mě miluješ?"

"Ne." Zavrtěla jsem hlavou a začala se smát. "Jasně, že tě miluju." Prohrábla jsem mu vlasy. "Ale i tak to nic neznamená. Zayn mě můj přítel."

"Miluješ ho?"

"Nejsem si tím jistá, ale jsem do něj zamilovaná. Pořád ho mám hluboko v srdci." Sevřela jsem Louisovu ruku. "Políbíš mě ještě?"

"Vážně se mnou teď nechceš nic mít, Lex?"

"Ňoumo!" Přitáhla jsem si ho k sobě a políbila ho na jeho heboučké rty. Nejradši bych zůstala v Chicagu a nemusela řešit nic. Jen navždy s Louisem. Možná ho miluju víc, než si jsem vědoma. Ale co je to pak se Zaynem? Ještě včera bych si myslela, že ho šíleně miluju. Jsem pouze zmatená a promyslím si to. Odtáhla jsem se. "Věděl jsi, že v Chicagu je dneska ples? Proplížíme se tam? Chci tančit a pít!"

"Zdáš se mi opilá už teď." Zasmál se a já ho praštila do ramene.

+-+-+-+-+

Měla jsem na sobě růžové šaty, které sahaly až na zem. Trup byl ozdoben filtry a celé šaty byly moc pohodlné. Takové obyčejnější, ale přesto pěkné. Na nohou jsem měla stříbrné lodičky a vlasy sčesané do drdolu. Louis i Niall byly oblečení do tmavých černých kalhot, bílé košile a saka. Louis pro mě byl neuvěřitelně přitažlivý.

Procházeli jsme společně uličkou, která vedla do ohromné budovy. Tam se konal ples, kam jsme se chystali proniknout. Došli jsme společně před nějakého vysokého muže, který očividně dělal ochranku. Stála jsem vedle Nialla, abych Louisovi nemusela být tak blízko.

"Jak se jmenujete?" Optal se nás.

"Já jsem Jennifer, a tohle jsou moji bratři Nick a Jack." Ujala jsem se slova. "Pocházíme z daleka a přišli jsme navštívit tento ples."

"Nemůžu vás pustit dál, protože nejste na seznamu."

"Zapomeň na svůj seznam a udělej pro své známé výjimku. Ustup nám a pusť nás dovnitř." Ovlivnil ho Niall a obří muž skutečně couvl.

Vešli jsme společně do obří místnosti, kde bylo hrozně moc lidí. Ztratíme se určitě v davu. Myslím, že s tím nebude problém. Niall se ztratil u stolu s jídlem. Nechápu to. Je upír a prakticky jíst nemusí. Postávala jsem na tanečním parketu a dívala se na tančící páry. Proč můj život musí být tak komplikovaný? Nechtěla jsem nikoho jiného než Zayna. Proč o mě musí stát i Louis? Já o něj přece nestojím, nebo ano? Ano.

"Zatančíme si, Al?" Vytrhl mě ze zamyšlení Louis, když ke mně natahoval svou ruku.

"Louisi." Šeptla jsem zoufale a on jistě věděl, co si myslím. "Chtěla bych tě o něco požádat."

"O cokoli."

"I kdybych tě sebevíc milovala, nemůžu s tebou teď být. Mohl bys to respektovat, prosím tě?" Smutně jsem na něj povytáhla obočí.

Jeho oči už nebyla plné radosti. Byl z toho všeho zklamán. "Pro tebe bych udělal cokoli, takže jestli tě to udělá šťastnou."

"Ale zatančím si ráda." Obmotala jsem mu ruce okolo krku a přitáhla si ho k sobě. On mi ruce obmotal okolo pasu a pomalu jsme spolu tančili do rytmu pomalé romantické hudby.

Hudba trošku zrychlila a Louis se mnou spokojeně tančil, ale já i tak věděla, že je pro něj mé rozhodnutí zklamání. Chtěl se mnou být a já bych s ním taky chtěla být. Jenže on je na mě až příliš hodný a udělal by cokoli. A já se bojím, že bych něco pokazila a zničila tak náš vztah i přátelství. Louis se naklonil k mému uchu. "Někdo nás sleduje." Šeptl tiše a já se nenápadně otočila k baru.

Stála tam vysoká blondýna, které mohlo být odhadem okolo dvaceti pěti let. Blonďaté vlasy měla lehce kudrnaté a padaly lehce pod ramena. Její oči byly jemně modré barvy. Měla na sobě červené filtrované šaty, které jí sahaly až na zem, takže jí nebyly vidět ani kotníky.

"Kdo je to?" Nenápadně jsem mu šeptla do ucha.

"Moje bývalá přítelkyně Elisabeth." Vykulila jsem na něj oči a odtáhla se od něj. Dívala jsem se do očí blonďaté dívce, která na mě kývla. Jdu k ní. "Alex, ona má být už dávno mrtvá. Ona předtím nebyla upírkou." Věci se komplikují ještě víc.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lukra Lukra | Web | 9. června 2013 v 13:14 | Reagovat

Poznáš ságu Hry o život? Chcel si si niekedy vyskúšať, aké je to žiť v Paneme, bojovať o prežitie a proti klamstvám vlády? Navštív našu stránku. S nami sa môžeš stať vyvoleným, žiť v chudobe, no aj v bohatstve. Panem vás potrebuje!
-----------------------------
Váš tím RPG-HungerGames Faith & Lukra :)

2 Isa Isa | Web | 13. června 2013 v 17:14 | Reagovat

Tuhle povidku jsem docetla do toho plesu, pak jsem přestala a dočetla ji až teď. Strašně se mi líbí, jak si vymyslela to s Louisem a Alex. Je fajn, že to není takový to: "Miluju te." "Já tebe taky" a odkopla Zayna, protože se Louis vyjádřil. :D
Jsem ráda, že zůstaneme Affs. Jen mi napis co nebo koho chceš na ikonku. :)

3 Susan Susan | E-mail | Web | 17. června 2013 v 20:59 | Reagovat

Páni! Znova si ma dostala! Ako počas celého príbehu! :D Nemôžem sa dočkať ďalšej časti!!! :D Proste nemám slov! Máš obrovský talent a fantáziu!!! :D Teším sa na ďalšiu :D
P.S: Nemôžeš ju dať skôr? :D ;-)

4 Michelle Michelle | Web | 19. června 2013 v 11:09 | Reagovat

[3]: Jop, dám jí hned dneska, jakmile přijdu ze školy.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Copyright © 2011 - ? | FanFictions | Michelle-Stories
Hosting | blog.cz