Blog byl založen: 12.10.2011

Květen 2014

An innocent girl - 22. Kapitola

31. května 2014 v 21:47 | Michelle |  An innocent girl
V rychlosti přidávám další kapitolu téhle povídky a děkuju za podporu, kterou právě této povídce dáváte. Upřímně mě těší, že někoho z vás takhle povídka stále baví, i když je už docela dlouhá a prakticky o ničem. Po téhle kapitole zbývají jen další tři a příběh mladičké Adrianne skočí! :) Kdo se také tak těší na příběh Sheily z nové povídky jako já? :)

Deep Pain | About

30. května 2014 v 16:18 | Michelle |  Deep Pain
Název: Deep Pain (Hluboká bolest)
Pár: Sheila Young / Damon Salvatore, Sheila Young / Klaus Mikaelson
Postavy: Hope Mikaelson, Elena Gilbert, Stefan Salvatore, Caroline Forbes, Jeremy Gilbert...
Podle: Pohle seriálu The Vampire Diaries a The Originals
Děj: Sheila zná světovou historii mnohem více než knihy, protože ji sama prožila. Její cesty se s Klausem střetli daleko v minulosti, kdy se psalo teprve osmé století. Od té doby s ním trávila prakticky každý den a jednoduše se stala osobou, které Klaus bezmezně důvěřoval. Jejich cesty se však rozdělily, když se Klaus rozhodl usadit v městě New Orleans a Sheila chtěla prozkoumávat celý svět. Znovu se setkají, až když Klaus ztrácí naděje. Sheila přijímá zodpovědnost nad jeho prvorozenou dcerou Hope a utíká s ní do Mystic Falls. Nastává pro ni těžké období, protože matkou nikdy nebyla, ač chtěla. Neví, jak se o malou Hope starat. Povede se ji proniknout do vnitra dění a spřátelí se s místními obyvateli. Ovšem příliš do oka si nepadne s Damonem Salvatorem, který ji podezírá z toho, že není tím, za koho se vydává. Přijdou si čarodějnice pro Hope a dokončí to, oč se už jednou pokusily? Dokáže Sheila unést zodpovědnost a ochránit Klausovu dceru, ať to stojí, co to stojí? Sheila bude testována a je jen na ní, jak unese zodpovědnost a jak důvěřivá ke svému okolí bude.

An innocent girl - 21. Kapitola

28. května 2014 v 19:25 | Michelle |  An innocent girl
Přidávám další kapitolu téhle povídky. Nemáte už jí dost? Máte? Dobře, snad brzy přidám i něco jiného. Tahle kapitola se mi docela líbí, mohlo to být horší. Zanechte komentáře, pokud jste si kapitolu přečetli! :) A ještě bych tuhle kapitolu ráda věnovala Kataríně, které děkuju za hezké komentáře u minulých kapitol! :)*

Dear diary || Number 22. [My stories]

28. května 2014 v 16:55 | Michelle |  Diary

Ahoj, vítám vás zpět u mého vykecávání. Rozhodla jsem se to pojmout ze stran svých povídek. Tohle už jsem pěknou chvíli neudělala a myslím si, že to začíná být čím dál tím více potřeba. Nutně potřebuju, abych si to tady vypsala. Možná to pomůže i někomu z vás. Alespoň uvidíte, jak si na tom moje povídky vedou. Některé vás třeba i potěší! :) Tak se to toho pusťme!

Forbidden Love
Začala bych právě touhle klasikou. Píšu jí tady už pěknou dobu a momentálně jsem se zarazila na jednom určitém bodě. Chystám se ji brzy začít psát a pomalu ji dopisovat. Zrovna jsem u 35. kapitoly. Tahle povídka bych mohla mít ještě o deset kapitol víc, takže tak 45 kapitol a potom konec. Děj mám naplánovaný dopředu, konec taky, takže se k tomu jen musím dokopat! S Forbidden Love to tedy vypadá docela slibně! :)

An Innocent Girl
Moje druhá velice stará povídka. Už tu s ní taky otravuju pěknou chvíli. Před chvilkou jsem ji však dopsala, což je dost naplňující pocit! Myslím si, že jsem ji skončila dost dobře! Sama jsem se překvapila, jak mi to šlo od ruky. Od včera jsem totiž napsala asi čtyři kapitoly. Povídku jsem do pár dní nahážu a do konce týdne i vy budete znát konec! :)

Cure
Tuhle povídku chci zoufale psát a taky budu! Hodně z vás jí čte, komentuje a má ji rádo! Moc vám za to děkuju a slibuji vám, že brzy se tu další kapitolka také ukáže! Rozhodla jsem se, že část s hledáním léku trochu zkrátím, protože mi to aniu nepřijde tak zajímavé. Ovšem něco na tohle období plánuji, a tak uvidíme, jak se to vyvede. Avšak problém s touhle povídkou je v tom, že Caroline není moje postava. Pořád s tím zápasím, a tak uvidíme, jak povídka bude dlouhá. Možná jen do třiceti kapitol, uvidíme! :) Cure v blízké době taky očekávejte.

Gone
Moje nová One Direction povídka, na kterou jsem dost pyšná. Mám ji ráda, postavy se mi líbí. Není nejmenší problém, jen nevím, jak ji psát. Chci, aby kapitoly byly trochu napínavé, a tak to trochu trvá. Možná se mi občas stane, že jednotlivé kapitoly budou kratší. Ještě uvidíme, kdy se tu tahle povídka objeví, ale asi brzy! :)

Out of control
Druhý řada k Fall into Darkness, která je jednoduše jednou z mých nejmilovanějších povídek. Momentálně mám dvě předepsané kapitoly, ale musím je ještě upravit. Moc se mi do toho nechce, ale uvidíme, jak to půjde. Snad do konce června se s touhle povídkou pohneme vpřed!

Nová povídka ☼
Ano, plánuji jednu novou povídku jako náhradu za AIG. Opět to bude s tématikou The Vampire Diaries, či The Originals. Asi to budu trochu prolínat, ale děj mám vymyšlený. Jsem z toho dost nadšená a o víkendu se do toho pustím! Očekávejte i trailer a bližší informace! Prozradím, že v téhle povídce uvidíte dvě známé (a dost populární) mužné postavy. Samozřejmě Klause, protože bez něj to už není ono, a potom nově Damona. Nebyla jsem si jím jistá, ale už si ho v povídce dovedu představit. Hlavní dívčí postavu si vymyšlím sama a vnuknu jí život. Do téhle povídky se zaplete ještě jedna postava z řad TO a vy můžete hádat, kdo to bude! :)

A to bylo všechno, děkuju za přečtení. Snad jsem vás neunudila k smrti. Pěkný zbytek dne! :)

An innocent girl - 20. Kapitola

27. května 2014 v 16:08 | Michelle |  An innocent girl
Celkem bude 25 kapitol. Momentálně povídku dopisuji, ale nemusíte se bát. Další se připravuje. Napadl mě docela dobrý nápad, a tak se na něj můžete těšit. O víkendu bude dělat trailet + budu dělat trailer pro Renaiti. Snad vám nevadí, že přidávám zase tuhle povídku. Přísahám, že brzy bude i Cure. :)

An innocent girl - 19. Kapitola

24. května 2014 v 22:31 | Michelle |  An innocent girl
Další kapitolka AIG. :) Zítra se pokusím přidat nějakou recenzi na knihu, možná na film. Ráda bych napsala další kapitolu AIG, ale nevím, jestli se mi to povede. Každopádně si užijte tuhle kapitolu. :)

An innocent girl - 18. Kapitola

21. května 2014 v 19:22 | Michelle |  An innocent girl
Začínám být na tuhle povídku hrdá a nechci ji nechat jít. Cítím její konec, ale posledních pár kapitol (kolik jich bude? Nevím, okolo dalších deseti?) si užívám. Moc mě baví to psát. Mám nějakou zálohu, a tak přidávám další kapitolu. Snad se bude líbit + děkuju za komentáře u minulé! :)

An innocent girl - 17. Kapitola

19. května 2014 v 21:12 | Michelle |  An innocent girl
Haha, koukejte, kdo se ozývá. Ano, jsem to pořád já. Vím, že dlouhou dobu jsem tady nebyla. Nijak jsem neměla čas psát povídky, věnovala jsem se té své tajné. Potom jsem byla v Londýně. Bude o tom samostnatný článek + možná i s fotkami. Nyní jsem se odhodlala napsat další díl AIG. Plus bych ještě chtěla napsat CURE a FL, protože FL bude končit. AIG poměrně brzy taky. Vyklidím FL a AIG a budu psát GONE, CURE a OOC. Možná něco dalšího, uvidíme. Michelle! :)

Recenze knih || Zavržený

5. května 2014 v 19:30 | Michelle |  Books review
Název: Zavržený / Hush Hush
Autor: Becca Fitzpatrick
Žánr: Fantasy, Sci-fi
Rok vydání: 2011 / v originále 2009

Obsah: Nora Greyová je svědomitá, chytrá a rozhodně nemá ráda riziko. Jenže se zamiluje do Patche a to je její první chyba. Patchova minulost je totiž všechno, jen ne nevinná. A nejlepší, co kdy udělal, bylo, že se zamiloval do Nory.
Seznámili se na hodině biologie a Nora chce jediné - držet se od něj co nejdál. Jenže jak se zdá, Patch je vždy o dva kroky napřed. Dívka na sobě cítí jeho pohled, i když Patch není nablízku. Cítí jeho přítomnost, i když je v pokoji sama. A když své okouzlení nedokáže déle tajit, vyjde najevo, kdo Patch ve skutečnosti je a proč ji vyhledal. A za všemi otázkami, které se dotýkají jeho minulosti, si Nora a Patch mohou navzájem položit jen jedinou: "Jak hluboko dokážeš padnout?

Recenze: O téhle knize jsem párkrát slyšela, ale přiznávám, že jsem se do ní pustit nechtěla. Téma o andělech na mě dojem neudělalo, ale nakonec mě přemluvily obálky knih z téhle série. Jsou jednoduché, tajemné a temné. Řekla jsem si, že to zkusím a vzala si první díl. Už jsem z knihovny odcházela, když v tom mě napadlo: "Co když se mi kniha bude tak líbit a budu nutně potřebovat pokračování?" A tak jsem se vrátila a vzala si další dva díly. Čtvrtý a poslední tam neměly, ale to mi nevadilo. Spěchala jsem domů, abych mohla začít číst. A opravdu. Děj se mi zalíbil.

Děj začal klidně a pomalu. Jak tomu bylo v knize od Stephanie Meyer, Nora a Patch se poznají na hodině biologie. Upřímně nevím, proč obě dvě začaly právě tam, ale budiž. Přiznávám, že postava Patche mi z popisu zněla sympaticky. Nora ho ve svých myšlenkách popisuje jako tajemného a snaží se mu vyhýbat, ale zároveň jí k němu něco táhne. Sama jsem si zahrávala s myšlenkou, jestli přeci není zlý. Ale Patch je postava, kterou můžete buď milovat, nebo nenávidět. Zvolila jsem první možnost.

Není tajemstvím, že jsem od začátku věděla, s kým se Nora setkala. Určitě neprozradím část děje, když řeknu, že Patch není člověk. Jelikož je děj o padlých andělech, tak Patch jedním z nich je. Byl svržen z nebe a byla mu setnuta křídla. Proč? To se všechno dozvíte v ději.

A co se mi na téhle knize ještě líbilo? Nora má zvláštní pocit, někdo ji sleduje. Tajemná osoba v černém s kuklou. Když se k němu dostane blíž, má černé oči. Jako Patch. Mohl by to skutečně být on, i když si to nepřeje? Nora to musí zjistit zatraceně rychle, protože ten někdo ji chce zabít.

Poslední, co bych chtěla podotknout, byla postava Nory. Pokud se mi hlavní postava nezamlouvá, těžko se mi kniha čte. Pokud je postava naprosto perfektní, trhá mi to nervy. Zrovna před touhle knihou jsem četla jednu, kde to tomu tak bylo. Recenzi mám taky v plánu, abych nehodnotila jen kladně. Ovšem mohu s čistým svědomím říct, že Nora perfektní nebyla. Byla svědomitá, ale měla své chyby. Jako hlavní postava se mi líbila.

Chválím perfektní psaní, úpravu textu a nádhernou obálku. Opět dokonalý začátek ke slibné sérii. Hodnotila bych plným počtem, nemám co vytknout. Knihu rozhodně doporučuji, protože mě do děje vtáhla.

Layout - with Spring Weather || 1.6

1. května 2014 v 17:44 | Michelle |  Layouts
Michelle (Me) | 1.5.2014 - 14.6.2014| Spring weather | Spokojenost: 80%
Pomalu jsem začínala šílet z fialové barvy, a tak jsem blog převlékla do nového. Moc se mi nelíbí, ale na nějakou dobu to určit půjde. Víc k tomu nemám co napsat, musím se jít učit.
Copyright © 2011 - ? | FanFictions | Michelle-Stories
Hosting | blog.cz