Blog byl založen: 12.10.2011

Listopad 2014

Amnesia - 10. Kapitola

9. listopadu 2014 v 18:54 | Michelle |  Amnesia
Nemůžu uvěřit tomu, že dneska je osmého listopadu a já poslední článek přidala pátého října. Sakra, měla bych se za sebe stydět. Ale vlastně se za to ani nestydím, protože je to stejně můj blog a já si na něm můžu dělat, co chci.

Každopádně jsem se i přes to rozhodla, že sem něco přidám. Jestli tuhle povídku máte rádi, tak jste tenhle díl mohli už dávno číst na mém wattpadu, kam jsem se teď nenápadně přesunula. Každopádně tenhle blog mám už.. tři roky. Páni. A nechci tady končit, protože přesně v tu chvíli bych blog začala postrádat. Takže zatím si dávám drobnou pauzu. Budu sem přidávat příběhy, které už mám napsané a rozmyslím se, co s blogem dál. Povídky jsem se naučila dávat na wattpad, ale klidně je můžu dávat i sem, v tom problém nevidím. Jen nevím, jestli to má smysl.

Každopádně bych tenhle blog mohla nechat alespoň jako svůj osobní deníček, nebo prostě místo, kde bych se mohla vypsat. Tím si taky ještě nejsem jistá, protože tyhle moje plány vždycky selžou. Každopádně mám v plánu blog znovu obnovit, protože mi na něm stále záleží. Ještě nevím kdy, ale pravděpodobně v úterý udělám nový layout, abych to tady probudila k životu.

Zatím se mějte, pokud sem ještě někdo vůbec chodí.

Michelle. :)
Copyright © 2011 - ? | FanFictions | Michelle-Stories
Hosting | blog.cz