Blog byl založen: 12.10.2011

Září 2018

NOVÝ BLOG

11. září 2018 v 13:09 | Michelle

Jak jsem před zhruba týdnem avizovala, tak dneska plním. Konečně jsem se dokopala k tomu, co mi tak dlouho dobu chybělo a scházelo. Založila jsem si nový blog, kde budu pokračovat s tím, na co jste už ode mě zvyklí.

Nebudu to prodlužovat.

NOVÝ BLOG

NOVÝ BLOG

NOVÝ BLOG


Dlouho jsme se neviděli

2. září 2018 v 10:56 | Michelle
Zdravím všechny, kteří nějakou nešťatnou náhodou na tenhle blog zavítali.

Pamatujete si na mně ještě? Upřímně. Nedivila bych se, kdyby ne. Každopádně to jsem zase já, Michelle. Asi si říkáte, co tu zase dělám a věřím, že hodně z vás napadla otázka, jestli se vracím. Odpověď je - ne. Nevracím se. Alespoň tedy ne na tenhle blog. Když jsem si tenhle blog před necelými sedmi lety, to je doba páni, se psaním jsem teprve začínala. A troufám si říct, že jsem za ty roky urazila pořádný kus cesty. Změnil se nejen styl mého psaní, ale změnila jsem se i já.

Začínala jsem se psaním dosti spontánně. Pamatuju si, že jsem tehdy úplně propadla světu Harryho Pottera a úplně tenkrát uchvátila myšlenka, že bych mohla spojit dvě věci, které absolutně miluju. Ten dokonalý svět, který Rowlingová vytvořila, a svou vášeň ke psaní. A tak jsem začala. Ze dne na den, bez sebemenšího zaváhání. A tomu tak bylo řadu let, prostě jsem psala. Pak mě ale psaní příběhů na tohle téma přestalo bavit, vyrostla jsem. Chtěla jsem zkoušet jiné věci, a tak jsem začala psát i o Upířích denících a později jsem se pustila na One Direction.

Když jsem však nastoupila na střední, což už je pět let, zatraceně, to ten čas letí, přestala jsem tenhle blog zvládat. Možná to ani nebylo tím, že bych ho nezvládala. Spíš mi vadilo, že jsem neměla takovou odezvu. Odebrala jsem se na Wattpad, kde jsem stále (odkaz v menu, haha), a blog začala zanedbávat. Víte, co mi nepomohlo, abych se vrátila? Že můj blog objevili spolužáci. Blog, kde jsem měla své prvotiny. Blog, na kterém byly mé začátky. Kde byly i mé horší práce, na které už pyšná nejsem. Tak jsem skončila.

Psala jsem jen na Wattpad a stačilo mi to. Jenže... jenže mi blog chybí. I když je Wattpad šíleně fajn, není tam prostor na náhodné články, kde bych mohla vyjádřit své myšlenkové pochody a na moment přestat přidávat jen příběhy. Nemůžu tam taky dávat jednodílové příběhy, protože tam je to více zaměřené na kapitolové díla.

A tak jsem se rozhodla. Založím si nový blog. Aktuálně čekám na odpověď od admina, protože mám zájem o zabranou adresu, která je roky nepoužívaná. Nevím, jestli je šance jí dostat. Možná ne. Ale chci chvíli počkat. Během týdne, možná během dvou se vám ozvu znovu a dám vám sem odkaz na můj nový blog.

Tak dejte vědět, jestli si mě pamatujete. Nebo tak... ha, já letím.
Copyright © 2011 - ? | FanFictions | Michelle-Stories
Hosting | blog.cz