Blog byl založen: 12.10.2011

Diary

Dear diary || Number 24. [Goodbye? No!]

5. října 2014 v 17:52 | Michelle

Hlásím se s novým zápisem do téhle sekce, které ráda říkám internetový deník. Asi jste si všimli, že jsem teď na blogu nebyla tak aktivní a já se to v tomto článku budu chtít vysvětlit. Abych to ale vysvětlila dobře, začnu od začátku.

Založila jsem si wattpad, což je prakticky něco jako blog, ale mnohem jednodušší. Link na něj máte v menu, takže se tam určitě podívejte. Problém je v tom, že povídky mnohem raději přidávám tam. Je to tím, že tam je nejenže více lidí, ale také tam mám větší odezvu. Jasně říká se, že psát by člověk měl psát především pro sebe a nezajímat se o opět přečtení, ale je to lež. Každého zajímá, kolik lidí jeho příběh čte. Když vidím, že jedna z mých povídek dosahuje jistých úspěchů, dost mě to těší.

S blogem nekončím, to říkám předem. Příběhy sem přidávat budu, ale asi nebudu tak aktivní jako dříve. Navíc všechny mé příběhy jsou na wattpadu.

Možná blog trochu předělám. Třeba taky začnu dělat více grafiku a psát si tento deník. Prostě takový vedlejšák. Ale rozhodně neskončím. Příběhy tu budou pořád, ale asi ne tak frekventovaně jak dříve.

Blog miluju celým svým srdcem, vždyť již za pár dnů to budou tři roky, co jsem ho založila. Neplánuju s ním končit, protože by mi chyběl hned vteřinu po té, co bych napsala článek o mém odchodu.

To je všechno, co mi leží na mysli.

PS. Všechny mé milované čtenáře zdravím a vzkazuju vám, že vás mám strašně ráda. Jinak tenhle blog překročil 30 000 návštěv! Miluju vás! :)

Dear diary || Number 23. [My holiday + update]

4. srpna 2014 v 20:48 | Michelle

Ahoj všichni! Rozhodla jsem se napsat další zápisek sem do mého deníku, protože mi přišlo, že toho mám hodně k napsání. Nebudu zdržovat a pustím se rovnou do toho!

Takže jste si asi všimli, že tu od minulého týdne přibylo hodně článků. Přednastavila jsem se, protože jsem byla v Chorvatsku a nevěděla, jestli tam budu mít šanci něco napsat. Jak jsem očekávala, měla jsem, ale o tom mluvit nechci. Tahle dovolená se nevyvedla a to nás dostává k dnešku. Takže můj táta je stavbyvedoucí a zrovna dělají těžkou stavbu, kde dělníci něco zkazili. No, nejdřív to nevypadalo tak zle, ale nakonec to dopadlo, jak nejhůř to šlo. Tátu stáhli z dovolený a my všichni odjeli a celý čtyři dny dřív! Čtyři dny z deseti.

Jeho šéf nám naštěstí zaplatil další dovolenou, kam zítra v pět ráno odlétáme. Bohužel táta s námi nemůže, protože musí dohlížet na stavbu. Hm, to bude super dovolená. Celkově tyhle prázdniny stojí za hovno a to se vůbec nestydím napsat.
Kam letíme? Letíme na Krétu a budeme tam osm dní.

Chtěla jsem přednastavit články, ale moc se mi to nevydařilo. Proto jsem to udělala následovně. Články začnou ve středu. Další je v pátek, pak v neděli a v úterý. Neměla jsem čas mezery něčím doplnit. A navíc… Je to jenom jedna povídka, tak snad se nebudete zlobit. Je to Forbidden Love, zlatíčka! :)

A teď k něčemu jinému. Ve zkratce vám napíšu, jak to s každou povídkou vypadá. Ne každý totiž čte všechny povídky, takže chci, abyste věděli, kdy vaši oblíbenou povídku můžete čekat.

Forbidden Love: Možná jste si všimli, že je v menu napsané, že je tento příběh dopsán. Jeto napsané i u minulého dílu povídky, který jsem přidala. Takže očekávejte nával této povídky. Čtyři díly během mé dovolené na Krétě a zbytek až se vrátím.

Gone: Tahle povídka tu vládla, když jsem byla v Chorvatsku. Zatím toho moc napsaného nemám, ale hrozně mě to baví. Určitě se těšte na další díly, které už brzy přijdou. Tahle povídka se totiž stává hlavní povídkou s 1D, kterou píšu!

Deep Pain: Mám nápad na další kapitolu, ale musím se dokopat k napsání. Trochu to vázne, ale snad brzy pokročím. Děkuju za reakce k tomuto příběhu, jsem ráda, že někoho baví.

Cure: Zatím jsem nic nenapsala, ale napravím to. Baví mě to psát a taky to dopíšu. Nebojte, brzy budou další díly našeho příběhu o Klaroline!

Out of Control: Tahle povídka je vedlejší 1D povídka, ale bude. Nemám zatím inspiraci, ale jednou si k tomu sednu a něco napíšu!

AMNESIA: Tohle jsem prostě musela napsat Caps Lockem, protože je to pro mě důležitá povídka. Je to novinka, ke které jsem nedávno přidala informace. Podívejte se na to, protože je to povídka o Lukovi z 5SOS! Snad vás to zaujme, protože já se už brzo ponořím do prvního dílu.

A to je všechno, zlatíčka. Děkuju za přečtení a přeju vám krásné prázdniny (alespoň to, co nám ještě zbylo). Brzy se ozvu! :)

Dear diary || Number 22. [My stories]

28. května 2014 v 16:55 | Michelle

Ahoj, vítám vás zpět u mého vykecávání. Rozhodla jsem se to pojmout ze stran svých povídek. Tohle už jsem pěknou chvíli neudělala a myslím si, že to začíná být čím dál tím více potřeba. Nutně potřebuju, abych si to tady vypsala. Možná to pomůže i někomu z vás. Alespoň uvidíte, jak si na tom moje povídky vedou. Některé vás třeba i potěší! :) Tak se to toho pusťme!

Forbidden Love
Začala bych právě touhle klasikou. Píšu jí tady už pěknou dobu a momentálně jsem se zarazila na jednom určitém bodě. Chystám se ji brzy začít psát a pomalu ji dopisovat. Zrovna jsem u 35. kapitoly. Tahle povídka bych mohla mít ještě o deset kapitol víc, takže tak 45 kapitol a potom konec. Děj mám naplánovaný dopředu, konec taky, takže se k tomu jen musím dokopat! S Forbidden Love to tedy vypadá docela slibně! :)

An Innocent Girl
Moje druhá velice stará povídka. Už tu s ní taky otravuju pěknou chvíli. Před chvilkou jsem ji však dopsala, což je dost naplňující pocit! Myslím si, že jsem ji skončila dost dobře! Sama jsem se překvapila, jak mi to šlo od ruky. Od včera jsem totiž napsala asi čtyři kapitoly. Povídku jsem do pár dní nahážu a do konce týdne i vy budete znát konec! :)

Cure
Tuhle povídku chci zoufale psát a taky budu! Hodně z vás jí čte, komentuje a má ji rádo! Moc vám za to děkuju a slibuji vám, že brzy se tu další kapitolka také ukáže! Rozhodla jsem se, že část s hledáním léku trochu zkrátím, protože mi to aniu nepřijde tak zajímavé. Ovšem něco na tohle období plánuji, a tak uvidíme, jak se to vyvede. Avšak problém s touhle povídkou je v tom, že Caroline není moje postava. Pořád s tím zápasím, a tak uvidíme, jak povídka bude dlouhá. Možná jen do třiceti kapitol, uvidíme! :) Cure v blízké době taky očekávejte.

Gone
Moje nová One Direction povídka, na kterou jsem dost pyšná. Mám ji ráda, postavy se mi líbí. Není nejmenší problém, jen nevím, jak ji psát. Chci, aby kapitoly byly trochu napínavé, a tak to trochu trvá. Možná se mi občas stane, že jednotlivé kapitoly budou kratší. Ještě uvidíme, kdy se tu tahle povídka objeví, ale asi brzy! :)

Out of control
Druhý řada k Fall into Darkness, která je jednoduše jednou z mých nejmilovanějších povídek. Momentálně mám dvě předepsané kapitoly, ale musím je ještě upravit. Moc se mi do toho nechce, ale uvidíme, jak to půjde. Snad do konce června se s touhle povídkou pohneme vpřed!

Nová povídka ☼
Ano, plánuji jednu novou povídku jako náhradu za AIG. Opět to bude s tématikou The Vampire Diaries, či The Originals. Asi to budu trochu prolínat, ale děj mám vymyšlený. Jsem z toho dost nadšená a o víkendu se do toho pustím! Očekávejte i trailer a bližší informace! Prozradím, že v téhle povídce uvidíte dvě známé (a dost populární) mužné postavy. Samozřejmě Klause, protože bez něj to už není ono, a potom nově Damona. Nebyla jsem si jím jistá, ale už si ho v povídce dovedu představit. Hlavní dívčí postavu si vymyšlím sama a vnuknu jí život. Do téhle povídky se zaplete ještě jedna postava z řad TO a vy můžete hádat, kdo to bude! :)

A to bylo všechno, děkuju za přečtení. Snad jsem vás neunudila k smrti. Pěkný zbytek dne! :)

Dear diary || Number 21. [England]

1. května 2014 v 17:14 | Michelle

Takže ahoj? No jo, přiznávám, nějak tady nejsem. Měla bych, ale nenacházím na to čas. V poslední době nemám chuť psát ani jednu ze svých povídek. Když nějakou kapitolu napíšu, smažu ji. Přijde mi, jako bych ji kazila. AIG je tak nějak bez děje, musím vymyslet nějakou zápletku. FL se pomalu blíží do konce, alespoň doufám. Nechci tu s tím ještě o rok později prudit. Cure si vede dobře, jen musím dopsat pár posledních slov (chci dneska přidat další kapitolu, zoufale chci!).

A co v poslední době dělám? Haha, učím se. Momentálně zápolím s fyzikou, takže to mi bere nějaký čas. Dobře, zas tak moc se tomu nevěnuju. Ale zrovna dneska jo. Taky si čtu. Miluju čtení knih a chci číst. A píšu. Co? Něco originálnějšího. Začala jsem pracovat na originální povídce s mými vlastními postavami, které naprosto miluju. Mám pár kapitol, ale nejsou zrovna stejně dlouhé. Většinou čtyři stránky ve wordu a některé jsou klidně i desetistránkové. Nechci ji zatím dávat na blog, protože si myslím, že by to moje nadšení zničilo. Mimochodem, je docela dystopie, což je pro mě novinka.

Taky se snažím dohnat seriál The Walking Dead, který naprosto miluju. Můžeme si na chvilku promluvit o dokonalosti Daryla? Okay? Díky! :D Bože, to je skvělá a nevyzpytatelná postava. Haha, ale nechci mluvit o TWD.

Původně jsem chtěla psát o něčem jiném. Třináctého Května totiž letím do Anglie, což je jeden z mých největších snů. Konečně se tam podívám. Budeme v nějakém malém hotelu, což je vlastně úplně jedno. Budeme pět dní přesně v Londýně. Já a moje rodina. Jeden z mých největších snů se plní, což je neuvěřitelné si představit. Jen mám docela strach z létání, ale… Překonám to.

Takže já jdu dopsat Cure a pak pravděpodobně skončím u Fyziky. Toť vše, jen jsem se chtěla ozvat. Jak se někdo ptal na asku, ještě žiju.

Dear diary || Number 20. [Blog updates]

28. února 2014 v 22:31 | Michelle

Ahoj! :) Rozhodla jsem se, že krátké zápisy do tohoto deníku budou většinou informační. Nechci sem na blog tahat moje soukromí a psát o něčem, co stejně nikoho nezajímá. Známe to. Při na pohledu na svůj blog jsem se rozhodla pro pár drobných změn, které při tomhle víkendu dodělám. Chtěla bych předělat rozcestníky, k čemuž se již dneska nedostanu.

Zatím jsem si pohrála s menu a jsem docela spokojená. Mám jednodušší popisky a upřímně? Vypadá to lépe. Opět jsou v neutrální barvě, aby je moje líné já nemuselo často měnit. Zároveň jsem se rozhodla pro něco nového. Pojmenovala jsem to sice "actual", ale prakticky je to zatím jenom pro moje povídky. Jelikož píši čtyři, jsou tam zastoupené čtyřmi obrázky. Miniatury jsem vytvořila rychle a nedala jsem si záležet. Jsou jednoduché, což jsem zamýšlela. Pod obrázkem je napsáno číslo kapitoly, na které momentálně pracuji. Můžete tak vidět, kterou povídku s největší pravděpodobností můžete očekávat. Jekoliž s takovou AIG mám velký náskok, bude tu častěji než třeba Gone, kde trochu zápasím s psaním.

Co ještě chci zmínit? Svoje sociální stránky propojené s blogem. Především youtube kanál, kam přidávám videa k povídkám. V blízké době očekávejte trailer na Gone, i když nevím, kdy to dokážu udělat. Dále najdete odkaz i na nová twitter kanál, který budu aktualizovat pravidelně (tentokrát doopravdy!). Facebook je samozřejmostí, i když ho moc neobnovuji. Mám i ask, kde jsem dneska odpověděla na dva měsíce staré komentáře. Hanba mi. Budu tak aktivnější, slibuju. Měla jsem tam jeden dotaz o udělání traileru, takže pokud si to tahle osoba čte, ozvi se mi! :) Brzy propojím i své polyvore, abyste mohli vidět mé outfity naživo! :)

To bude asi všechno. Takže... O víkendu předělání rozcestníků, pečlivé pokračování na povídkách a možné udělání nového traileru.

Vzpomínám si na jednu další věc. Chtěla bych na blog začít přidávat více recenzí. Jednak na filmy, jednak na knihy. Pokud s tím nebude nějaký problém, zítra přidám recenzi na knihu Hvězdy nám nepřály, nebo na film Vampýrská akademie.

Mějte se, Michelle! :)

Dear diary || Number 19. [Klaroline]

26. ledna 2014 v 18:56 | Michelle

Jak jsem slíbila, přidávám článek se svými názory na poslední díly seriálu The Originals a The Vampire Diaries. Pokud jste poslední díl neviděli, nečtěte to. Jenom se potřebuju vypsat z pocitů a emocí, které mě po zhlédnutí těchto dílů přepadly! :)

Začala bych The Originals, které jsem přece jenom viděla první. Už si toho tolik nepamatuju, a tak vypíšu jenom to nejdůležitější. Musím říct, že mi bylo hrozně líto Marcela. Chápu, že je na něj Davina naštvaná, ale on se jí snažil pomoct. Davinu mám ráda, ale když začala vykašlávat hlínu, přála jsem jí to. V poslední době se chovala tak, jako by měla nade vším kontrolu. Později jsem si uvědomila vážnost situace a pochopila, že to s ní jde z kopce. Věděla jsem, že to nepřežije.

Její smrt jsem obrečela a měla jsem z toho psychický záchvat. Sakra, Davina byla po Rebekah moje nejoblíbenější ženská dostava. Herečka Daviny byla perfektní a na její roli bylo něco výjimečného. Doufám však, že se ještě vrátí. Nevěřím, že by to byl konec. Doufám, že jí nějak vzkřísí. To jde, ne? :D

Dear diary || Number 18. [New story]

28. prosince 2013 v 16:25 | Michelle

Musím přiznat, že s povídkou Cure to zatím vypadá bledě. Neumíte si představit, jak moc mě vaše komentáře k první kapitole potěšily. Neuvěřitelně jsem se snažila dopsat druhou kapitolu, ale přijde mi to takové zatím nezajímavé. Úplně před sebou vidím prostředek povídky, ale nemůžu se tak dostat. Po dlouhém přemýšlení jsem přišla na to, že to bude tím, že hlavní postava je Caroline. Vždycky píšu povídku se svou vlastní hlavní postavou a to mi "jde", protože nemůžu nic zkazit. Je to má postava, a tak můžu psát cokoli a nebát se, že nevystihnu její charakter.

A tak jsem se rozhodla, že s Cure si dám pauzu. Budu se snažit svůj nápad zrealizovat hlavně kvůli vám. Vím, jak tenhle pár podporujete, a tak to pro vás udělám. Musíte však být trpělivý a chápat můj problém.

Ale jelikož i já vím, že s jednou povídkou si nikdo nevystačí, pokud příběh Forbidden Love pro ně není zajímavý, připravila jsem si záchranou povídku, která mě ovšem šíleně baví! :) Hlavní postava je moje a už teď si představuju její působení v mnou připraveném příběhu. Hlavní postavou bude mladičká Adrianne, samozřejmě můj milovaný Klaus, zlatíčko Elijah. A vlastně většina postav z The Originals. Takže ano, děj se odehrává v New Orleans. První díl ještě dneska, věřím v to, že to dokážu napsat! Trailer udělám později, teď se mi do toho nechce. Přečtěte si, o čem povídka je -> Tady!

Zdraví vás Michelle! :)

Dear diary || Number 17. [Goodbye old school]

2. července 2013 v 20:37 | Michelle

Takže se po dlouhé době zase ozývám a snad ani nebudu říkat důvody, protože je to pořád to stejné dokola. Škola. Nějak jsem nemohla uvěřit tomu, že už budu opuštět svojí třídu. Nějak do poslední chvíle jsem doufala, že nebudu brečet. Nechtěla jsem. Ale když jsem začala objímat všechny svoje kamarádky, nemohla jsem přestat... Byla jsem jako malá holka, která nedostala panenku, kterou si přála. Sakra! Už teď mi všichni chybí.. :'(

No a teď k něčemu... Prostě k blogu. Včera jsem konečně chytila nápad na FID. Takže jsem psala a psala. Vlastně jsem napsala asi tři kapitoly a mám konec. Dopsáno, ale zároveň mám nápad na další řadu. První řada má 26 kapitol. Nejdelší povídka vůbec, ale cítím, že SW bude delší... Mnohem. Ale zpět k FID. Druhá řada se bude jmenovat.. Out of control. Mimo kontrolu. Zkratka bude OOC, kterou budu často používat. Mám už i cover a děj v povídkách u 1D kapitolových. Možná ho ještě doladím, ale ano.. This is pretty much it. Takže to nějak bude v další řadě! :) Jsem nadšená, že jsem dostala nápad a nemusím milované postavy opouštět. Ach, jak já miluju Alex! ♥ Když se podíváte na obrázek tady u článku, tak to je nová Alex. Miluju jí, šíleně! ♥

Takže to by tak nějak stačilo a já půjdu s největší pravděpodobností dělat trailer, či rovnou psát.. Nevím! :)

Bye, bye, bye! :) Michelle :*

Dear diary || Number 16. [Accepted]

18. května 2013 v 18:08 | Michelle

Jak jsem napsala, tak plním. Zápisek do deníčku je tady a tentokrát se hodlám trošku více rozepsat. Nejdříve začnu svým osobním životem, navážu na blog, povídky a skončím u TVD, které dám do celého článku, kvůli spoilerům.. :)

Naposledy jsem přidala povídku někdy v Dubnu, dvanáctého. Proč? Připravovala jsem se na přijímačky, které se neustále přibližovaly a já z toho měla ohromný strach. A pak to bylo tady a já jsem musela napsat přijímačky na gympl a druhý den i na obchodní akademii. Šíleně jsem se modlila, aby mě na gympl vzali a já nemusela chodit na obchodku. Ta škola je naprosto odporná a ty lidi tam? Ne, díky. A jak to dopadlo? Přijali mě! :) Takže se svou kamarádkou budu moc nastoupit v Září do prváku, jak jsme si to naplánovaly.. :) Tohle je důvod, proč jsem tady nebyla. Začátkem Května jsem si už jen zlepšovala známky a celkově nijak na počítač nechodila.

A co nadále bude s blogem? Určitě máte mnoho otázek. Bude blog vůbec pokračovat? Mnohokrát jsem se sama sebe ptala, jestli to má cenu. V posledních dnech jsem nepsala žádnou povídku. Sice mám hodně článků rozepsaných, ale i tak.. Když nepíšu, proč zůstávat? Pak jsem si ale odpověděla jinak. Miluješ psaní a dělá ti to radost? Pak zůstaň. Tak jsem tady. :) Po dopsání článků se podívám na pár blogů a pokusím se získat si čtenáře zpět, potřebuju vás. :) Nadále plánuju nějakou novou TVD povídku, s Damonem a Elenou, ale to ještě potrvá. Rozhodně i nový vzhled, což je potřeba. Možná dnes večer už bude. Jinak se k ničemu velkému nechystám.

A co povídky? Asi zklamu všechny, co se těšili na TIE, protože momentálně jsme s kamarádkou nepsaly. Buď to budu psát sama, nebo to zrušíme. Asi na to kámoška nemá tolik času, což chápu. FID a SW bude mít druhou sérii jen možná. U SW je téměř na 100% jistá, ale u FID jsem zaseknutá. S.O.S je na tom podobně jako TIE a k YKIBYL nemám inspiraci. Ovšem tato povídka se brzy dopíše, abych se jí zbavila. Nakonec je tu ještě RTL, kterou mám v rozepsaných, ale moc jí nepíšu. Spíš vůbec.

A teď přecházíme k TVD části, takže ten, kdo poslední díl viděl, odeberte se do celého článku. S ostatními se loučím a přeji hezký den, zlatíčka... :)

Dear diary || Number 15. [I have new blog]

16. března 2013 v 21:06 | Michelle

Slibovaný zápisek do deníku je tady. :3 Tak se rovnou pustím do toho, proč to píšu. Nechci to nijak zbytečně prodlužovat, protože bych ještě ráda napsala nějakozu povídku. Kdo viděl předchozí článek, asi se dočetl, že mám ještě jeden blog. Později do menu, nebo na nějaké viditelné místo, dám klikací obrázek na něj. A proč jsem si blog založila? Jdeme na vysvětlovanání.

Zamilovala jsem si seriál "The Big Bang Theory" a konkrétně Penny se Sheldonem. A jelikož mě šíleně štve, že ti dva spolu prostě nebudou, rozhodla jsem se, že s tím něco udělám. A tak jsem si v půl jedenácté večer založila blog ordinary-love a udělala na něj jednoduchý vzhled. Druhý den jsem doladila detaily a udělala si podobné rozcestníky a menu, jako mám tady. A hned včera jsem se pustila do připravované povídky "My whole universe", což v překladu znamená Můj celý vesmír. Přišlo mi to vůdči seriálu a úvodní znělce i dost přesné.

Co to obnáší pro tento blog? Popravdě ani žádné velké změny, protože mám rozepsaných asi 20 kapitol k nejrůznějším povídkám a můžu je jednoduše zveřejnit. Žádná věda. I přes to se pokusím být aktivní na druhém blogu, abych si tam nalákala nějaké čtenáře a onen blog získal podobnou aktivitu od čtenářů jako tento. :) Chci, aby si lidi uvědomili, jak se k sobě Sheldon s Penny hodí a jaká škoda je, že spolu neskončí.

Kdyby ovšem byl zájem, vážně moc ráda budu povídku dávat i sem. Jen jsem si myslela, že si trošku protřídím věci a bude přehledné, když na téma TBBT budu mít samotný blog. Pokud by o povídku zájem byl, tak mi napište do komentářů. Případně budu ráda i za občasné návštěvy na OL blogu :)
S láskou vaše adminka Michelle, I love you all :)xx
 
 

Reklama

Copyright © 2011 - ? | FanFictions | Michelle-Stories
Hosting | blog.cz