Blog byl založen: 12.10.2011

Sweet Revenge

Sweet Revenge - Epilog

1. listopadu 2013 v 18:46 | Michelle
Tak, přidávám epilog a loučím se s touhle povídkou. :) Budu na ní v dobrém vzpomínat a upřímně bych ocenila vaše komentáře. Pokud jste povídku četli, napište mi, co se vám v ní líbilo a co ne. Co byste změnili. Takovéto detaily mi mohou pomoci do dalších příběhů, takže vás o případnou kritiku i prosím. :)
Sweet Revenge

Sweet Revenge - 25. Kapitola

31. října 2013 v 20:16 | Michelle
Upřímně? Totálně jsem si užila psaní téhle povídky a jsem tak ráda, že jsem do Tiffany vložila kus sebe a psala z jejího pohledu. Nebyla to typická naivní dívka, která nevěděla, co od života chce. A to se mi na ní líbilo. Neubližovala svému okolí a už od začátku do města přišla s jistými plány, které se jí nakonec splnili. I když netoužila po lásce, ona si jí našla.

Miluju tenhle příběh a doufám, že i vám se líbil. Zítra přidám epilog, kterým to pěkně uzavřu a vrhnu se na Cure. Snad novou povídku přijmete co nejlépe. :) Určitě tam také najdete postavy, které budou mnou vytvořené. Ale hlavbní postavou, jak jistě víte, bude moje milovaná Caroline. :)
Sweet Revenge

Sweet Revenge - 24. Kapitola

30. října 2013 v 15:23 | Michelle
Úplně jsem blog vypustila z hlavy, takže jsem zapomněla kapitolu přidat. Takže je tu teď a já upřímně doufám, že zítra na to už nezapomenu a dostanete poslední díl téhle povídky a možná rovnou i epilog, protože bych hrozně ráda přidávala Cure, novou povídku, která mě hrozně baví! :)
Sweet Revenge

Sweet Revenge - 23. Kapitola

20. října 2013 v 13:23 | Michelle
Nebudu se k tomu rozepisovat, prostě jenom přidávám další kapitolu a mizím zase psát nějakou povídku. Očividně to bude Cure, ale ještě nevím, k čemu dostanu inspiraci. :)

Sweet Revenge - 22. Kapitola

8. října 2013 v 16:42 | Michelle
Včera jsem stihla povídku dopsat a celkem má 25. Kapitol a epilog. Jsem s tím docela spokojená a teď se konečně můžu opřít do Cure a začít jí zveřejňovat. Takže možná každý den přibuje jedna SW kapitola, aby to tu už bylo :)

Sweet Revenge - 21. Kapitola

5. října 2013 v 17:33 | Michelle
I když u minulé kapitoly nebyl žádný komentář, tak přidávám další kapitolu, abych to tu všechno měla uzavřené a mohla se věnovat nové povídce Cure :)
Sweet Revenge

Sweet Revenge - 20. Kapitola

23. září 2013 v 20:24 | Michelle
Pokud mi vyjde čas, tak zítra sem dát i FL :) Teď jsem si řekla, že i SW tu dlouho nebylo, tak bych to mohla obměnit pro čtenáře, co preferují tuhle povídku.. :) Já asi půjdu psát FL nebo se učit chemii -_-
Sweet Revenge

Sweet Revenge - 19. Kapitola

16. září 2013 v 20:27 | Michelle
Rozhodla jsem se opět něco přidat, když jsem si zase našla zbytek času pro blog :) Zatím učení ve škole není nijak těžké, navíc nám každou chvíli něco odpadá, takže je to pohodička :) Já mizím psát FL :)

Sweet Revenge - 18. Kapitola

12. září 2013 v 17:32 | Michelle
Narychlo přidávám SW a mizím si psát úkol na angličtinu, který je vážně příšerný. Večer se pokusím napsat FL či SW. Pokud mi to nevyjde, bude tu deníček. Snad :) Každopádně bych dneska chtěla přidat ještě i FL :)

Sweet Revenge - 17. Kapitola

23. srpna 2013 v 9:49 | Michelle
Po dlouhé a dlouhé době přidávám Sweet Revenge. Nějak jsem to v poslední době nepsala, ale v posledních dnech ano, takže O:) Snad se vám to bude líbit :)
 
 

Reklama

Copyright © 2011 - ? | FanFictions | Michelle-Stories
Hosting | blog.cz